PHILIPS LED highbay BY021P G3 133W 20000lm/840/90° IP65 ; šedá
KOD KRAT.:PHQBY021P-761360
KOD VÝR.:872016976136000
EAN.:8720169761360
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | VALUE PORT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075705609 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 10 |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Krytí | IP66 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1290 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 2026-10-04 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 24 V |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSILSV1500/827/5/IP6 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075705609 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075705616 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQBY021P-761360
KOD VÝR.:872016976136000
EAN.:8720169761360
KOD KRAT.:OS4058075842366
KOD VÝR.:4058075842366
EAN.:4058075842366
KOD KRAT.:PHQBY121P-306456
KOD VÝR.:872110330645600
EAN.:8721103306456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena