OSRAM halogenová žárovka 64719 650W 230V GY9.5 speciální
KOD KRAT.:OSH64719
KOD VÝR.:4008321638076
EAN.:4008321638076
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 4058075707573 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 8 |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Krytí | IP00 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1030 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 1950-01-01 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Napětí | 24 V |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075707573 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILSP1000/930/5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075707580 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSH64719
KOD VÝR.:4008321638076
EAN.:4008321638076
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
KOD KRAT.:PHIH8719514341357
KOD VÝR.:871951434135700
EAN.:8719514341357
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena