OSRAM driver.LED OPTOTRONIC 250W/220-240V/24V/P IP66
KOD KRAT.:OSOT250/220-240/24P
KOD VÝR.:4052899546028
EAN.:4052899546028
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | NAV Value |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854072055 |
| Délka | 225.00 |
| Průměr | 46.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 7000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 70-79 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E40 |
| Provedení | čirá |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854072055 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854072062 | box | 11 | ks |
| KOD | OSENAVV7000/41/727 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854319723 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSOT250/220-240/24P
KOD VÝR.:4052899546028
EAN.:4052899546028
KOD KRAT.:OSA7507DC-2BL
KOD VÝR.:4062172394857
EAN.:4062172394857
KOD KRAT.:PHLEDLS355019
KOD VÝR.:871951435501900
EAN.:8719514355019
KOD KRAT.:OSOT130/220-240/24P
KOD VÝR.:4052899546004
EAN.:4052899546004
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena