LEDVANCE koncovka profilu LED pásky + silikon LS AY PFM-13/SE/P
KOD KRAT.:OSIAYPFM13/SE/PSIL
KOD VÝR.:4058075451261
EAN.:4058075451261
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854228391 |
| Délka | 1500mm |
| Šířka | 63,5mm |
| Výška | 65mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Materiál | Kov |
| Možnost stmívat | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Připojení pomocí konektoru | false |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 8400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 65.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 60 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854228391 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854228391 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854228407 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSIAYPFM13/SE/PSIL
KOD VÝR.:4058075451261
EAN.:4058075451261
KOD KRAT.:EAIS-20/3
KOD VÝR.:276260
EAN.:4015082762605
KOD KRAT.:OSA64327
KOD VÝR.:4052899136755
EAN.:4052899136755
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena