LEDVANCE LED panel 42W 230V 5040lm 4000K IP20 72Y V 840
KOD KRAT.:OS4099854188213
KOD VÝR.:4099854188213
EAN.:4099854188213
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854233838 |
| Délka | 620mm |
| Šířka | 620mm |
| Výška | 32mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3600 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Zástavbová šířka | 600 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854233838 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854233838 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854233845 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854188213
KOD VÝR.:4099854188213
EAN.:4099854188213
KOD KRAT.:KKLH60X40_HD
KOD VÝR.:LH 60X40_HD
EAN.:8595057610491
KOD KRAT.:AMNU280224
KOD VÝR.:NU280224
EAN.:3606489452841
KOD KRAT.:PHIW8719514554795
KOD VÝR.:871951455479500
EAN.:8719514554795
KOD KRAT.:OS4058075849266
KOD VÝR.:4058075849266
EAN.:4058075849266
KOD KRAT.:PHI8719514435216
KOD VÝR.:871951443521600
EAN.:8719514435216
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena