DURALAMP downlight RTF 10cm 8W/840 540lm/120° NonDim 30Y; bílá/opál˙
KOD KRAT.:DUSV305440
KOD VÝR.:D305440
EAN.:8011905835699
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075574618 |
| Délka | 114mm |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 109mm |
| Výška | 29mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 59 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 117 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Účinnost svítidla | 100 |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 107 mm |
| Výška/hloubka | 29.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075574618 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIFLCO10/840WT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075574625 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:DUSV305440
KOD VÝR.:D305440
EAN.:8011905835699
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372689
KOD VÝR.:871951437268900
EAN.:8719514372689
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
KOD KRAT.:OSISAHPLF203030
KOD VÝR.:4058075576018
EAN.:4058075576018
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDSM
EAN.:8595073796797
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
KOD KRAT.:AMEPH4400121
KOD VÝR.:EPH4400121
EAN.:3606480526992
KOD KRAT.:OSISMPLF286010TWWF
KOD VÝR.:4058075484610
EAN.:4058075484610
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena