TREMIS držák ochranného úhelniku do dreva DUDa-22 220mm zinek
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075777972 |
| Délka | 173.00 |
| Průměr | 124.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 650 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075777972 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMG1258TWGWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075777989 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena