PHILIPS LED žárovka CorePro A60 8.5W/75W E27 4000K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/840
KOD VÝR.:8719514377530
EAN.:8719514377530
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854278563 |
| Délka | 30.00 |
| Průměr | 10.00 mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 100 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G4 |
| Provedení | čirá |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854278570 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854278563 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEG41/827 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/840
KOD VÝR.:8719514377530
EAN.:8719514377530
KOD KRAT.:MOGEOSM4000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM4000SO4/9003/ND
EAN.:8596099063177
KOD KRAT.:BEP8511
KOD VÝR.:1451704100
EAN.:4891199183935
KOD KRAT.:PHLEDCPA11W/827
KOD VÝR.:872016916899200
EAN.:8720169168992
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena