MODUS stropní svítidlo GEO 29W 4100lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOGEOSM4000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM4000SO4/9003/ND
EAN.:8596099063177
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514377530 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 8.5 W |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPA8.5W/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514377530 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002025892 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951437753000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOGEOSM4000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM4000SO4/9003/ND
EAN.:8596099063177
KOD KRAT.:BEP8511
KOD VÝR.:1451704100
EAN.:4891199183935
KOD KRAT.:PHLEDCPA11W/827
KOD VÝR.:872016916899200
EAN.:8720169168992
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena