EMOS svítilna ruční nabíjecí GP CR41 650lm/135m IPX7 ; černá
KOD KRAT.:BEP8511
KOD VÝR.:1451704100
EAN.:4891199183935
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Účinnost svítidla | 141 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Produktová řada | GEO |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Příkon | 29 W |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Životnost | 80000 hod |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Výška/hloubka | 72 |
| Zástavbová délka | 500 |
| Zástavbová šířka | 500 |
| EAN | 8596099063177 |
| Délka | 600 |
| Šířka | 600 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | MODUS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 4100 lm |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8596099063177 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOGEOSM4000SO4/9003 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP8511
KOD VÝR.:1451704100
EAN.:4891199183935
KOD KRAT.:PHLEDCPA11W/827
KOD VÝR.:872016916899200
EAN.:8720169168992
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena