LEDVANCE SUN@Home svít.nástěn.LED Circular 18.5W 1400lm/22-5000K IP20 stříbrná
KOD KRAT.:OSISAHCIRC18450SI
KOD VÝR.:4058075762787
EAN.:4058075762787
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075576551 |
| Délka | 704.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 72.00 |
| Výška | 42mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | oranžová |
| Délka balení | 56.00000000 mm |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| Napětí | 5 V |
| odolnost svítidla | IK04 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítilny |
| přepravní rozměr cm | 76.8 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Šířka balení | 81.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | III |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 768.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 42.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075576551 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIWORT10/840B | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075576568 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSISAHCIRC18450SI
KOD VÝR.:4058075762787
EAN.:4058075762787
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4NDNZ
EAN.:8596099032043
KOD KRAT.:MGER2304-20H36D-840
KOD VÝR.:ER2304-20H36D
EAN.:4892657036343
KOD KRAT.:PHIH17462/30/P7
KOD VÝR.:8718696174364
EAN.:8718696174364
KOD KRAT.:SIPZ12
KOD VÝR.:PZ12
EAN.:8592718025946
KOD KRAT.:OSESMFA6DGWF
KOD VÝR.:4058075610521
EAN.:4058075610521
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena