OSRAM LED stropní svítidlo Bodové PEAR 260MM 2X4.3W 827 GU10 Bílá
KOD KRAT.:OS4099854473784
KOD VÝR.:4099854473784
EAN.:4099854473784
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Světelný tok | 420 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Možnost stmívat | false |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| materiál těla svítidla | plast |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 131.00 |
| EAN | 4058075826434 |
| Délka | 274.00 |
| Šířka | 60.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 3 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| KOD | OSIPEAR2WT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075826441 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075826434 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854473784
KOD VÝR.:4099854473784
EAN.:4099854473784
KOD KRAT.:OSIPEAR4WT
KOD VÝR.:4058075826472
EAN.:4058075826472
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena