LEDVANCE kancelářské svítidlo LED INV.DI 55W 6800lm/930 IP20 100Y ; 1.2m bílá
KOD KRAT.:OSIINV135156
KOD VÝR.:4099854135156
EAN.:4099854135156
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075109728 |
| Délka | 1199 |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 1199x120x40mm |
| Šířka | 120.00 |
| Výška | 40.0 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 132 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | Ostatní |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| Provedení | bílé |
| přepravní rozměr cm | 133.4 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4650 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 1334 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 110 |
| Úhel vyzařování | 70 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 52 mm |
| Výška/hloubka | 40.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 42 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075109728 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILNILDI42/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075109735 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSIINV135156
KOD VÝR.:4099854135156
EAN.:4099854135156
KOD KRAT.:PHELEDTCO23/830UNHO
KOD VÝR.:871869680172700
EAN.:8718696801727
KOD KRAT.:PHELEDTM16/830HO
KOD VÝR.:872016938811600
EAN.:8720169388116
KOD KRAT.:PHIH8719514341173
KOD VÝR.:871951434117300
EAN.:8719514341173
KOD KRAT.:PHELEDTC24/865HO
KOD VÝR.:871951447560100
EAN.:8719514475601
KOD KRAT.:OSEGU104.5W36D2/3
KOD VÝR.:4058075497443
EAN.:4058075497443
KOD KRAT.:OSITRUFL70/30840C
KOD VÝR.:4058075771925
EAN.:4058075771925
KOD KRAT.:PHELEDTCO8/830UNHO
KOD VÝR.:871869978277100
EAN.:8718699782771
KOD KRAT.:OSITRUFL50/60840EMC
KOD VÝR.:4058075773127
EAN.:4058075773127
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena