PHILIPS LED zářivka MASTER EM HO 1.2m 11.3W/36W G13 2100lm/865 75Y
KOD KRAT.:PHELEDTM11/865HO
KOD VÝR.:872016938809300
EAN.:8720169388093
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696801727 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 1500 |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 240 st. |
| Patice | G13 |
| Příkon | 23 W |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8718696801734 | box | 11 | ks |
| EOC | 871869680172700 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696801727 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTCO23/830UNHO | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001869502 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM11/865HO
KOD VÝR.:872016938809300
EAN.:8720169388093
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena