PHILIPS LED zářivka MASTER EM HO 1.5m 16.7W/58W G13 3100lm/840 75Y
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HO
KOD VÝR.:872016938813000
EAN.:8720169388130
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699782771 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 18 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 850 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8718699782771 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869978277100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTCO8/830UNHO | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002419802 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HO
KOD VÝR.:872016938813000
EAN.:8720169388130
KOD KRAT.:PH8719514444454
KOD VÝR.:871951444445400
EAN.:8719514444454
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/830UO
KOD VÝR.:8720169292475
EAN.:8720169292475
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena