KOPOS hmoždinka HN08 8x45mm natloukací
KOD KRAT.:KKHN8X45_XX
KOD VÝR.:HN 8X45_XX
EAN.:8595057618527
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099023652 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3900 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 111 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 410 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 90 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| KOD | MOQPN3C600/700DALI | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099023652 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKHN8X45_XX
KOD VÝR.:HN 8X45_XX
EAN.:8595057618527
KOD KRAT.:AB5013E-A00251 01
KOD VÝR.:5013E-A00251 01
EAN.:8595017247453
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena