BETTERMANN příchytka pro tuhé trubky Quick 2955 M25
KOD KRAT.:OB2149016
KOD VÝR.:2149016
EAN.:4012195583998
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1200 ks |
| EAN | 8595057617902 |
| Průměr | 25 mm |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 36.21 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 3.621 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 36.21 mm |
| Výška balení | 36.21 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595057617902 | ks | 1 | ks |
| KOD | KK5325_KB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8590109009315 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2149016
KOD VÝR.:2149016
EAN.:4012195583998
KOD KRAT.:PHQRC132ZSME-4WH
KOD VÝR.:871016336271799
EAN.:8710163362717
KOD KRAT.:KK5313
KOD VÝR.:5313
EAN.:8595057603554
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/865E14F
KOD VÝR.:871951431310100
EAN.:8719514313101
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena