KOPOS kryt na lištu EKE 180x60 8575 vnitřní roh
KOD KRAT.:KK8575_HB
KOD VÝR.:8575_HB
EAN.:8595057622395
| Barva těla | černá |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Možnost stmívat | true |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Materiál | plast |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 41.00 |
| EAN | 4058075842762 |
| Délka | 548.00 |
| Šířka | 81.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 500 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 4058075842762 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075842779 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4058075842762 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KK8575_HB
KOD VÝR.:8575_HB
EAN.:8595057622395
KOD KRAT.:PHQBY020Z-530171
KOD VÝR.:871951453017199
EAN.:8719514530171
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/865E14F
KOD VÝR.:871951431310100
EAN.:8719514313101
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena