OSRAM žárovka UV ULTRA-VITALUX 300W 230V E27
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920008270 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 270 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920008270 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC0315 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
KOD KRAT.:HTRZT1.5T
KOD VÝR.:V465
EAN.:8595614707404
KOD KRAT.:PHIW8719514554856_pos
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:OSTHNS5OFR
KOD VÝR.:4008321229946
EAN.:4008321229946
KOD KRAT.:OSESMB5TWWF
KOD VÝR.:4058075485556
EAN.:4058075485556
KOD KRAT.:OEZPV1425AgG
KOD VÝR.:6730
EAN.:8590125067306
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena