PHILIPS LED globe filament MASTER.UE G95 4W/60W E27 2700K 840lm NonDim 50Y
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DECO.FLATSQ |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075840140 |
| Délka | 162.00 |
| Průměr | 100.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | G100 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075840140 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEFDECG-840140 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075840157 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena