EATON rozvodnice na omítku BC-O-1/8-TW-ECO 8mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:EABC-O-1/8-TW-ECO
KOD VÝR.:281690
EAN.:4015082816902
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920033999 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 48 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 9.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 96 mm |
| Výška balení | 96 mm |
| KOD | BEF6030 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920033999 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920036082 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:EABC-O-1/8-TW-ECO
KOD VÝR.:281690
EAN.:4015082816902
KOD KRAT.:MD7102-03
KOD VÝR.:8594031132646
EAN.:8594031132646
KOD KRAT.:AMNU172454
KOD VÝR.:NU172454
EAN.:3606489452223
KOD KRAT.:BES10100
KOD VÝR.:2333101011
EAN.:8592920107850
KOD KRAT.:OSF4058075850347
KOD VÝR.:4058075850347
EAN.:4058075850347
KOD KRAT.:OSESMG1254.5MCWF
KOD VÝR.:4058075609938
EAN.:4058075609938
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:BEA1397.1
KOD VÝR.:3104139711
EAN.:8592920030851
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena