LEDVANCE lineární 60W 230V 9000lm 3000K IP20/IP20 50Y COMBO V 3DALI Bílá
KOD KRAT.:OS4099854228353
KOD VÝR.:4099854228353
EAN.:4099854228353
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057643703 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | červená |
| Délka balení | 180.57 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 18.057 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 180.57 mm |
| Vnější průměr | 63 |
| Vnitřní průměr | 52 |
| Výška balení | 180.57 mm |
| KOD | KKKF09063_BA | m | 2 | m |
| EAN | 8595057643703 | m | 2 | m |
KOD KRAT.:OS4099854228353
KOD VÝR.:4099854228353
EAN.:4099854228353
KOD KRAT.:PHI8719514432109
KOD VÝR.:871951443210900
EAN.:8719514432109
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena