PHILIPS HUE Philips Hue WA 1100 A60 E27 2P EU
KOD KRAT.:PHH8720169364868
KOD VÝR.:872016936486800
EAN.:8720169364868
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | SUPER NEW |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199217784 |
| Váha | 0.068 kg |
| Rozměry | 26,2x26,2x50mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR14 |
| Podskupina zboží | malé monočlánky (typ C) |
| Skupina zboží | Baterie |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 04891199217791 | box | 11 | ks |
| EAN | 4891199217784 | ks | 1 | ks |
| KOD | GPLR14S2PP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8720169364868
KOD VÝR.:872016936486800
EAN.:8720169364868
KOD KRAT.:BEP01720
KOD VÝR.:1901212000
EAN.:8592920011034
KOD KRAT.:OS4099854455308
KOD VÝR.:4099854455308
EAN.:4099854455308
KOD KRAT.:AB5536-2159 N
KOD VÝR.:5536-2159 N
EAN.:8595017292835
KOD KRAT.:ENA544BL2
KOD VÝR.:7638900393354
EAN.:7638900393354
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena