PHILIPS svít.down.LED Peridot Rec Kit Rd 7W BL 3pk
KOD KRAT.:PHI8721103037091
KOD VÝR.:872110303709100
EAN.:8721103037091
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899418226 |
| Délka | 200.00 |
| Průměr | 76 mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80.00000000 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | Ostatní |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 22.5 cm |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 17000 lm |
| Šířka balení | 80.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Výška balení | 225.00000000 mm |
| Životnost | 32000 hod |
| Patice | E40 |
| Příkon | 150 W |
| EAN | 4050300024370 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899418226 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300631899 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSVNAVE150S4Y | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899418233 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103037091
KOD VÝR.:872110303709100
EAN.:8721103037091
KOD KRAT.:OSITLCONLINWT
KOD VÝR.:4058075764002
EAN.:4058075764002
KOD KRAT.:PHI8721103069030
KOD VÝR.:872110306903000
EAN.:8721103069030
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:PH8720169283909
KOD VÝR.:872016928390900
EAN.:8720169283909
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena