EATON spínací jednotka M22-KC10
KOD KRAT.:EAM22-KC10
KOD VÝR.:216380
EAN.:4015082163808
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | ELEMENT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017234484 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| EAN | 8595017234484 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3558E-A00651 01 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAM22-KC10
KOD VÝR.:216380
EAN.:4015082163808
KOD KRAT.:MOLAB3000A3KN600ND
KOD VÝR.:LAB3000A3KN600ND
EAN.:8596099060145
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/830
KOD VÝR.:871150020167615
EAN.:8711500201676
KOD KRAT.:MOIDSA2KN4V1ND600NZ
KOD VÝR.:IDSA2KN4V1ND600NZ/700ISO5
EAN.:8596099030124
KOD KRAT.:PHI8721103069115
KOD VÝR.:872110306911500
EAN.:8721103069115
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:AMA9A15320
KOD VÝR.:A9A15320
EAN.:3606480542619
KOD KRAT.:DRMN27/B1
KOD VÝR.:5000394023352
EAN.:5000394023352
KOD KRAT.:PHI8721103068996
KOD VÝR.:872110306899600
EAN.:8721103068996
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena