PHILIPS WiZ kamera 120° 1080p 30FPS IR ; bílá + adapt.
KOD KRAT.:PHIW8720169072039
KOD VÝR.:872016907203900
EAN.:8720169072039
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099010553 |
| Délka | 431 |
| Šířka | 159 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 580 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Veřejné osvětlení |
| přepravní rozměr cm | 58 cm |
| Příkon | 27 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 220 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 148 |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 120 mm |
| Výška/hloubka | 74 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Způsob montáže | Výložník přímý/lomený |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 70-79 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4000 lm |
| EAN | 8596099010553 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOSTL4000C3/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8720169072039
KOD VÝR.:872016907203900
EAN.:8720169072039
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena