Schneider ASFORA komplet jednonásobný spínač c.1 ANTRACIT
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Indoor camera |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169072039 |
| Rozměry | 119x66x35mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 89 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 138 mm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| EOC | 872016907203900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8720169072039 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169072039 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003263601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena