ENERGIZER baterie alkalická knoflíková LR44/A76 ;BL2
KOD KRAT.:ENA76BL2
KOD VÝR.:7638900083071
EAN.:7638900083071
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900083088 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR54 |
| Označení zdroje | LR54/189 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 07638900997705 | box | 11 | bli |
| EAN | 07638900444094 | bal | 4 | bli |
| EAN | 7638900995084 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900012804 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900083088 | bli | 5 | bli |
| KOD | EN189BL2 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENA76BL2
KOD VÝR.:7638900083071
EAN.:7638900083071
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:BEP1313
KOD VÝR.:1902130300
EAN.:8595025301451
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZLUTA
KOD VÝR.:5906194000985
EAN.:5906194000985
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:BEP1515
KOD VÝR.:1902150500
EAN.:8595025301567
KOD KRAT.:BEP084251
KOD VÝR.:1908242503
EAN.:8595025392640
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:AB2CSR275080R1105
KOD VÝR.:2CSR275080R1105
EAN.:8012542563914
KOD KRAT.:SP11090901
KOD VÝR.:11090901
EAN.:4013902150274
KOD KRAT.:MGLG7110/CD/E27
KOD VÝR.:LG7110-E27-6500K
EAN.:4892657099515
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena