Schneider ASFORA komplet jednonásobný spínač c.1 POLAR
KOD KRAT.:AMEPH0100121
KOD VÝR.:EPH0100121
EAN.:3606480524844
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025377876 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 30 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Napětí | 4.5 V |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 160 mm |
| Výška balení | 210 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8592920071076 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025377876 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5712 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025377883 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH0100121
KOD VÝR.:EPH0100121
EAN.:3606480524844
KOD KRAT.:PHH7786R
KOD VÝR.:871150049212825
EAN.:8711500492128
KOD KRAT.:ENRC20PPBL2
KOD VÝR.:7638900138757
EAN.:7638900138757
KOD KRAT.:EOZV2E
KOD VÝR.:ZV2-Econom
EAN.:8594012221208
KOD KRAT.:ENH371/370BL1
KOD VÝR.:7638900253016
EAN.:7638900253016
KOD KRAT.:MOPIK27S
KOD VÝR.:OZAWPIK27S
KOD KRAT.:SISSC1601-S
KOD VÝR.:SSC1601-S
EAN.:8592718025168
KOD KRAT.:MORS400CIK
KOD VÝR.:OZVORS400CIK
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena