ELEKTROBOCK zvonek ZV2 economy /0005/
KOD KRAT.:EOZV2E
KOD VÝR.:ZV2-Econom
EAN.:8594012221208
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | POWER PLUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900138757 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 2500 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| KOD | ENRC20PPBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900138757 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:EOZV2E
KOD VÝR.:ZV2-Econom
EAN.:8594012221208
KOD KRAT.:ENH371/370BL1
KOD VÝR.:7638900253016
EAN.:7638900253016
KOD KRAT.:MOPIK27S
KOD VÝR.:OZAWPIK27S
KOD KRAT.:SISSC1601-S
KOD VÝR.:SSC1601-S
EAN.:8592718025168
KOD KRAT.:MORS400CIK
KOD VÝR.:OZVORS400CIK
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
KOD KRAT.:BESM7023
KOD VÝR.:2335072310
EAN.:8592920058053
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena