KRAJICZECH FV NH7 Nerezový kombinovaný hák - bobrovka - A2
KOD KRAT.:KCNH07
KOD VÝR.:NH07
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE Value |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854042584 |
| Délka | 400.00 |
| Průměr | 400.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 38 mm |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | G10q |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 41 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 410 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G10q |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2900 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854042591 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854042584 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESVALEM24865 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCNH07
KOD VÝR.:NH07
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
KOD KRAT.:KCHNP04600
KOD VÝR.:HNP04600
KOD KRAT.:BEP0413
KOD VÝR.:1902040300
EAN.:8595025301086
KOD KRAT.:AMZB5AW33
KOD VÝR.:ZB5AW33
EAN.:3389110909937
KOD KRAT.:BEP0410
KOD VÝR.:1902041000
EAN.:8595025301079
KOD KRAT.:BEP0511
KOD VÝR.:1902050150
EAN.:8595025309457
KOD KRAT.:KCNH06
KOD VÝR.:NH06
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena