OSRAM sada k přísluš. OT CABLE CLAMP A-STYLE TL
KOD KRAT.:OSOTCABLECLAMPATL
KOD VÝR.:4052899325982
EAN.:4052899325982
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 120 ks |
| EAN | 8592920085677 |
| Délka | 2 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| EAN | 8592920085677 | ks | 1 | ks |
| KOD | BESM7009BL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSOTCABLECLAMPATL
KOD VÝR.:4052899325982
EAN.:4052899325982
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
KOD KRAT.:OSPFM100/24/P
KOD VÝR.:4058075239937
EAN.:4058075239937
KOD KRAT.:OSDALIMAGIC
KOD VÝR.:4052899039551
EAN.:4052899039551
KOD KRAT.:KACYKY5C10
KOD VÝR.:CYKY5x10
EAN.:2029000003826
KOD KRAT.:MOLAB3000A3KO600ND/F
KOD VÝR.:LAB3000A3KO600ND/F/20
EAN.:8596099036355
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PH8718699774639
KOD VÝR.:871869977463900
EAN.:8718699774639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena