LEDVANCE TRACKLIGHT L CONNECTOR RIGHT WT PWGR
KOD KRAT.:OS8719747930427
KOD VÝR.:8719747930427
EAN.:8719747930427
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696596791 |
| Délka | 152 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 35 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Speciály |
| Příkon | 73 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 7300 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| uwe filter | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 8718696596791 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696596807 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696596807 | box | 11 | ks |
| EOC | 871869659679100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDOTT70/942 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928082619230 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS8719747930427
KOD VÝR.:8719747930427
EAN.:8719747930427
KOD KRAT.:OS4099854095221
KOD VÝR.:4099854095221
EAN.:4099854095221
KOD KRAT.:OS4099854462894
KOD VÝR.:4099854462894
EAN.:4099854462894
KOD KRAT.:KACYA16ZZ
KOD VÝR.:CYA,H07V-K16
EAN.:2029000011937
KOD KRAT.:OS4058075835931
KOD VÝR.:4058075835931
EAN.:4058075835931
KOD KRAT.:PHVCDMEMW360/842
KOD VÝR.:871869659568800
EAN.:8718696595688
KOD KRAT.:OSISURSQ330
KOD VÝR.:4099854064432
EAN.:4099854064432
KOD KRAT.:OS4099854458866
KOD VÝR.:4099854458866
EAN.:4099854458866
KOD KRAT.:OS4099854458262
KOD VÝR.:4099854458262
EAN.:4099854458262
KOD KRAT.:OS4099854449741
KOD VÝR.:4099854449741
EAN.:4099854449741
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena