MODUS příslušenství pro stropnice závěs pro EXAL CM
KOD KRAT.:MOEXALCMC/ND/ZAVES
KOD VÝR.:EXALCMC/ND/ZAVES
EAN.:8596099061890
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099024611 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 400 mm |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 400 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| EAN | 8596099024611 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOSBLSPOJP/B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOEXALCMC/ND/ZAVES
KOD VÝR.:EXALCMC/ND/ZAVES
EAN.:8596099061890
KOD KRAT.:MOSPMP3000KN4/370/NR
KOD VÝR.:SPMP3000KN4/370/ND/PIR
EAN.:8596099129712
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0635
KOD VÝR.:2CDS271001R0635
EAN.:4016779543828
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena