OSRAM LED nástrčka DULUX S EM 6W/11W G23 4000K 700lm/140° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025316387 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| EAN | 8595025316387 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025330031 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025327307 | box | 11 | ks |
| KOD | BEJ0199 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:MOLLLX6000RL2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX6000RL2MAT4ND
EAN.:8596099047535
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHIH17434/30/P7
KOD VÝR.:8718696170526
EAN.:8718696170526
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena