LEDVANCE LED nástrčka DULUX F EM 12W/24W 2G10 3000K 1350lm/130° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDF12/830EM
KOD VÝR.:4058075822450
EAN.:4058075822450
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2000 ks |
| EAN | 8595025357595 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 12 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 3.1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 12 mm |
| Výška balení | 31 mm |
| EAN | 8595025324412 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025334756 | bal | 4 | ks |
| KOD | BER5852 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025357595 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDF12/830EM
KOD VÝR.:4058075822450
EAN.:4058075822450
KOD KRAT.:OSEFC4021/865
KOD VÝR.:4099854300905
EAN.:4099854300905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena