LEDVANCE LED nástrčka DULUX F EM 12W/24W 2G10 3000K 1350lm/130° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDF12/830EM
KOD VÝR.:4058075822450
EAN.:4058075822450
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822436 |
| Délka | 128.00 |
| Průměr | 89.50 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 8 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G10 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSEDF8/840EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822436 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822443 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDF12/830EM
KOD VÝR.:4058075822450
EAN.:4058075822450
KOD KRAT.:OSEFC4021/865
KOD VÝR.:4099854300905
EAN.:4099854300905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena