EMOS prodlužovák 1-zásuvkový 5m P0115C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm Kód:P0115
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920086049 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 19 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| EAN | 8592920086049 | bli | 5 | ks |
| KOD | BEK1821.2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0115R
KOD VÝR.:1901010504
EAN.:8592920112380
KOD KRAT.:KCHDK2B
KOD VÝR.:HDK2B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena