EMOS prodlužovák 5-zásuvkový 3m bez vypínače P0513C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0513
KOD VÝR.:1902050300
EAN.:8595025301147
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301482 |
| Délka | 10 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 115 mm |
| Délka přívodu | 10 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 36.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 365 mm |
| KOD | BEP1310 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025301482 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310361 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310354 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920103579 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP0513
KOD VÝR.:1902050300
EAN.:8595025301147
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:BEP0112
KOD VÝR.:1901010200
EAN.:8595025302113
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:BEP0117R
KOD VÝR.:1901010701
EAN.:8592920112403
KOD KRAT.:KCKVDDHS12300B
KOD VÝR.:KVDDHS12/300B
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP01140
KOD VÝR.:1901014000
EAN.:8595025343352
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena