PHILIPS HUE-WA závěsné svítidlo Being 25W 2900lm/822-65/WA IP20 ; bílá 24V˙
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301093 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 80 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 28.5 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 285 mm |
| EAN | 8595025301093 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310729 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310712 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP0415 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920043615 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920043608 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:BES14315
KOD VÝR.:2413150132
EAN.:8595025314338
KOD KRAT.:OSEDL12/840HF
KOD VÝR.:4058075822115
EAN.:4058075822115
KOD KRAT.:BES14325
KOD VÝR.:2413250132
EAN.:8595025314369
KOD KRAT.:OSESVALEM24840
KOD VÝR.:4099854042560
EAN.:4099854042560
KOD KRAT.:OSEDT/E10/840HF
KOD VÝR.:4058075822313
EAN.:4058075822313
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena