TREMIS svorka.hromosvodová spojovací SS drát-drát; zinek
KOD KRAT.:HTRSS
KOD VÝR.:V015
EAN.:8595614700207
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920008263 |
| Délka | 1.5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Délka přívodu | 1.5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 24.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 245 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920008263 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC0311 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920103685 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920048917 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HTRSS
KOD VÝR.:V015
EAN.:8595614700207
KOD KRAT.:HDL382A
KOD VÝR.:L382A
EAN.:8596425185122
KOD KRAT.:BES5141
KOD VÝR.:2305100200
EAN.:8595025309068
KOD KRAT.:GH-OKUL16X12
KOD VÝR.:6926180
EAN.:8591120074535
KOD KRAT.:AB3557G-A07340 S1
KOD VÝR.:3557G-A07340 S1
EAN.:8595017206184
KOD KRAT.:PHI8721103104977
KOD VÝR.:872110310497700
EAN.:8721103104977
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:OSQKNXPS640
KOD VÝR.:4062172050500
EAN.:4062172050500
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752511
KOD VÝR.:872016975251199
EAN.:8720169752511
KOD KRAT.:BEPC0313
KOD VÝR.:1902230300
EAN.:8595025365415
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena