DURACELL baterie nabíjecí STAY.CHARGED 2500mAh AA/HR6 ;BL4
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.ECO |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082846428 |
| Délka | 303mm |
| Rozměry | 303x640x98mm |
| Šířka | 303 |
| Výška | 550 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 303 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 64 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška balení | 98 mm |
| Zástavbová hloubka | 70 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 36 |
| EAN | 4015082846428 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABC-O-3/36-TW-ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena