EMOS prodlužovák 6-zásuvkový 5m bez vypínače P0615C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0615
KOD VÝR.:1902060500
EAN.:8595025309570
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2500 ks |
| EAN | 8595025305077 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 2.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 19 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| EAN | 8595025305077 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025356857 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEK1851 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025331236 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP0615
KOD VÝR.:1902060500
EAN.:8595025309570
KOD KRAT.:OSEDT/E20/840HF
KOD VÝR.:4058075822399
EAN.:4058075822399
KOD KRAT.:OSEDT/E20/830HF
KOD VÝR.:4058075822375
EAN.:4058075822375
KOD KRAT.:OSEDF20/840EM
KOD VÝR.:4058075822511
EAN.:4058075822511
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
KOD KRAT.:PHI8718696175279
KOD VÝR.:871869617527900
EAN.:8718696175279
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena