KRAJICZECH FV HNP4_4,3 Hliníkový profil 40x45 mm - délka 4300 mm
KOD KRAT.:KCHNP04430
KOD VÝR.:HNP04430
| Výrobce: | |
| Výrobce | FAMATEL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592848001506 |
| Rozměry | 245x215x155mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 245 mm |
| Krytí | IP54 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 24.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 215 mm |
| Výška balení | 155 mm |
| EAN | 8592848001506 | ks | 1 | ks |
| KOD | FAv135 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHNP04430
KOD VÝR.:HNP04430
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:OSF4099854147975
KOD VÝR.:4099854147975
EAN.:4099854147975
KOD KRAT.:OSESMT818TWEMWF
KOD VÝR.:4058075626232
EAN.:4058075626232
KOD KRAT.:BEP19450P
KOD VÝR.:1908045010
EAN.:8595025384867
KOD KRAT.:BEP19425P
KOD VÝR.:1908042510
EAN.:8595025384850
KOD KRAT.:KCHSPB
KOD VÝR.:HSPB
KOD KRAT.:BES15273
KOD VÝR.:2401730132
EAN.:8595025314413
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena