KRAJICZECH FV HNP4_4,3 Hliníkový profil 40x45 mm - délka 4300 mm
KOD KRAT.:KCHNP04430
KOD VÝR.:HNP04430
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301581 |
| Délka | 10 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 105 mm |
| Délka přívodu | 10 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 35.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 90 mm |
| Výška balení | 355 mm |
| EAN | 8595025311337 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025311320 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025301581 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP1510 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHNP04430
KOD VÝR.:HNP04430
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:KCNH06
KOD VÝR.:NH06
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
KOD KRAT.:KCNH05
KOD VÝR.:NH05
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena