EMOS anténní konektor IEC vidlice přímá A 203 R Kód:K1331
KOD KRAT.:BEK1331
KOD VÝR.:1804100100
EAN.:8595025304933
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025304995 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 19 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| EAN | 8595025304995 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025331199 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025356826 | box | 11 | ks |
| KOD | BEK1821 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEK1331
KOD VÝR.:1804100100
EAN.:8595025304933
KOD KRAT.:BEK1451
KOD VÝR.:1804100500
EAN.:8595025316622
KOD KRAT.:BER5850
KOD VÝR.:1807200500
EAN.:8595025357571
KOD KRAT.:SISSN5200E
KOD VÝR.:SSN5200E
EAN.:8592718021597
KOD KRAT.:BEK1421
KOD VÝR.:1804100300
EAN.:8595025304971
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena