EMOS anténní konektor IEC vidlice přímá A 203 R Kód:K1331
KOD KRAT.:BEK1331
KOD VÝR.:1804100100
EAN.:8595025304933
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2000 ks |
| EAN | 8595025357571 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 11 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 3.2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 11 mm |
| Výška balení | 32 mm |
| KOD | BER5850 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025357571 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025324399 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025334732 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEK1331
KOD VÝR.:1804100100
EAN.:8595025304933
KOD KRAT.:BEK1451
KOD VÝR.:1804100500
EAN.:8595025316622
KOD KRAT.:BEK1821
KOD VÝR.:1804000300
EAN.:8595025304995
KOD KRAT.:BEK1421
KOD VÝR.:1804100300
EAN.:8595025304971
KOD KRAT.:SISSN5500E
KOD VÝR.:SSN5500E
EAN.:8595092115449
KOD KRAT.:SIPZ14
KOD VÝR.:PZ14
EAN.:8592718025960
KOD KRAT.:BES18312
KOD VÝR.:2413120232
EAN.:8595025318671
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena