SOLIGHT LED kapka miniglobe P45 6W E14 3000K 450lm bílé provedení
KOD KRAT.:SIWZ416-1
KOD VÝR.:WZ416-1
EAN.:8592718016272
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920107751 |
| Délka | 5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 230 mm |
| EAN | 8592920107751 | ks | 1 | ks |
| KOD | BES30500 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIWZ416-1
KOD VÝR.:WZ416-1
EAN.:8592718016272
KOD KRAT.:OSQTP521435
KOD VÝR.:4008321329073
EAN.:4008321329073
KOD KRAT.:BEP5729
KOD VÝR.:3402044000
EAN.:8592920080405
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena