PHILIPS HUE-WA Dim Switch V2
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HUE Tap Dial Switch |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514440999 |
| Rozměry | 20x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 86 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| GPC | 929003500101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514440999 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514440999 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514441002 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:OSH64440SAX
KOD VÝR.:4058075094277
EAN.:4058075094277
KOD KRAT.:TOZIM100/E27
KOD VÝR.:902761697
EAN.:8714101017851
KOD KRAT.:PHI8720169269156
KOD VÝR.:872016926915600
EAN.:8720169269156
KOD KRAT.:PHLEDST642.3/818K
KOD VÝR.:871869975965000
EAN.:8718699759650
KOD KRAT.:OSHLX64642
KOD VÝR.:4050300012025
EAN.:4050300012025
KOD KRAT.:PHI8720169269316
KOD VÝR.:872016926931600
EAN.:8720169269316
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
KOD KRAT.:OSOT20/220-240/24
KOD VÝR.:4050300618111
EAN.:4050300618111
KOD KRAT.:OSH64668
KOD VÝR.:4008321331182
EAN.:4008321331182
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:AMWDE000651
KOD VÝR.:WDE000651
EAN.:3303432400279
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
KOD KRAT.:PHELEDT26/865HFHO
KOD VÝR.:871869670531500
EAN.:8718696705315
KOD KRAT.:OSISMPLFLSP213030WF
KOD VÝR.:4058075759527
EAN.:4058075759527
KOD KRAT.:AMEPH0800123
KOD VÝR.:EPH0800123
EAN.:3606480525384
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena