EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 10m s vypínačem P1310C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP1310
KOD VÝR.:1902131000
EAN.:8595025301482
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209295071 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 126 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 12.6 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 62 mm |
| Výška balení | 52 mm |
| EAN | 8595209295071 | ks | 1 | ks |
| KOD | ETVSI7/223TDPA270 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP1310
KOD VÝR.:1902131000
EAN.:8595025301482
KOD KRAT.:BEP0513
KOD VÝR.:1902050300
EAN.:8595025301147
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:BEP0112
KOD VÝR.:1901010200
EAN.:8595025302113
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:BEP0117R
KOD VÝR.:1901010701
EAN.:8592920112403
KOD KRAT.:KCKVDDHS12300B
KOD VÝR.:KVDDHS12/300B
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP01140
KOD VÝR.:1901014000
EAN.:8595025343352
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena